چگونه در سمنتاک عضو شوم؟

عضویت در سمنتاک بسیار آسان است. با کلیک بر روی گزینه «ثبت نام» و پر کردن فرم عضویت می توانید عضو سایت شده و از خدمات آن استفاده نمایید. پس از تکمیل فرم ثبت نام، یک ایمیل حاوی لینک تایید عضویت به ایمیل وارد شده ارسال خواهد شد. کاربر میبایست ایمیل مزبور را باز نموده و لینک تایید را در آن باز نماید تا صحت ایمیل وارد شده مورد تایید قرار گیرد. از این به بعد نام کاربری شما همان آدرس ایمیل خواهد بود.
عمده خدمات سمنتاک به اعضای دانشگاه ها و موسسات علمی ارائه می-شود، از این رو به هنگام ثبت نام باید نام موسسه خود را به درستی انتخاب نموده و حتما از ایمیل موسسه ای خود برای عضویت استفاده نمایید. چنانچه عضویت شما توسط مدیر موسسه متبوع مورد تایید قرار گیرد، هزینه استفاده از خدمات سایت طبق قرارداد مابین سمنتاک و موسسه محاسبه شده، و برای کاربر رایگان خواهد بود.

چرا حساب کاربری من فعال نمی شود؟

برای فعال سازی حساب کاربری می بایست ایمیل فعال سازی که توسط سامانه به آدرس ایمیل ثبت نامی ارسال می شود را باز نموده و بر روی لینک درون آن کلیک نمایید تا حساب کاربری فعال شود. چنانچه احساس می کنید ایمیل فعال سازی برایتان ارسال نشده است، حتما قسمت هرزنامه های ایمیلتان را نیز بررسی نمایید. اگر چنانچه باز هم ایمیل ارسال نشده بود، با یک بار وارد شدن به سمنتاک در ابتدا امکان ارسال مجدد ایمیل فعالسازی قرار داده شده است. با کلیک بر روی آن گزینه ایمیل فعالسازی مجددا ارسال خواهد شد. اگر باز هم ایمیل ارسال نشد، با مدیر سیستم تماس حاصل فرمایید.

منظور از تایید عضویت چیست؟

اگر به هنگام ثبت نام، یک موسسه را به عنوان موسسه خود انتخاب نمایید، مدیر آن موسسه می بایست عضویت شما را تایید نماید. این کار معمولا چند روز کاری ممکن است به طول بیانجامد و در برخی موارد نیاز است که به مسئول کتابخانه موسسه مراجعه نمایید تا نسبت به تایید عضویت شما اقدام نماید. پس از تایید عضویت سهمیه اعتبار موسسه ای به کاربر اختصاص یافته و می توان از حساب موسسه اقدام به ثبت سفارش و دانلود منابع نمود.
نماد الکترونیک

هنوز شناسه کاربری ندارید؟! خیلی ساده ثبت نامکنید ...

LiveZilla Live Chat Software